Open VLD Hasselt stelt nieuwe wijkwerking voor

Standaard

wijkwerking Open Vld Hasselt

Open Vld Hasselt heeft de krijtlijnen uitgezet voor de wijkwerking.

“We willen het contact met de burger optimaliseren door het creëren van een wijkwerking onder leiding van wijkverantwoordelijken. Zij zijn het luisterend oor voor de problemen van hun wijk”, aldus voorzitter Decat & fractieleider Libert.

Dit luisterend oor wordt in de diverse wijken geboden door liberale vertegenwoordigers van elke wijkwerking. “Verontrustende dossiers worden op een constructieve manier aangekaart bij het stadsbestuur en op de gemeenteraad. Tevens gaan onze mandatarissen ook op zoek naar mogelijke oplossingen die onze wijkverantwoordelijken naar onze burgers zullen communiceren”, zegt de voorzitter.

Een mooi voorbeeld van een recente verwezenlijking was  het plaatstekort voor leerlingen in de gemeentelijke basisschool van Rapertingen aangekaart, waarop een gepaste antwoord werd ontvangen.

Allerhande suggesties en klachten in de diverse rond bvb. verkeersveiligheid en leefbaarheid kunnen dan ook online aan Open VLD Hasselt meegedeeld worden op mijnwijk@openvld-hasselt.be.

Voor een persoonlijke benadering zijn er de wijkverantwoordelijken.

Overzicht wijkverantwoordelijken:

Vital Hermans (vital.hermans@openvld-Hasselt.be) voor Banneuxwijk

Johnny Cuypers (johnny.cuypers@openvld-Hasselt.be) voor Banneuxwijk

Stéphane Hendrickx (stephane.hendrickx@openvld-Hasselt.be) voor Kiewit

Laurence Libert (laurence.libert@openvld-Hasselt.be) voor Centrum

Luk Delbrouck (luk.delbrouck@openvld-Hasselt.be) voor Heilig-Hartwijk

Kim Tuts (kim.tuts@openvld-Hasselt.be) voor Heilig-Hartwijk

Eric Jorissen (eric.jorissen@openvld-Hasselt.be) voor Rapertingen

Erwin Voets (erwin.voets@openvld-Hasselt.be) voor Wimmertingen

Ken Watzeels (ken.watzeels@openvld-Hasselt.be) voor Runkst

Filip Decat (voorzitter@openvld-Hasselt.be) voor Sint-Katarinawijk & Kapermolenwijk

Luc Simons (luc.simons@openvld-Hasselt.be) voor Sint-Lambrechts-Herk

Danny Vanswijgenhoven (danny.vanswijgenhoven@openvld-Hasselt.be) voor Stevoort

Bob Maesen (bob.maesen@openvld-Hasselt.be) voor Kermt-Spalbeek-Tuilt

Josiane Jeurissen (josiane.jeurissen@openvld-Hasselt.be) voor Kermt-Spalbeek-Tuilt

Kristel Bekkers-Vanquaethoven (kristel.vanquaethoven@openvld-Hasselt.be) voor Godsheide

Philippe Dehasque (philippe.dehasque@openvld-Hasselt.be) voor Kuringen – Stokrooie 

www.openvld-hasselt.be

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s